KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13128510
nr 1312 8510
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Teckning, Tusch, Signerad 1968,32x23,5
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:22:38
100 kr
250 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö